Středoevropský malíř 1. čtvrtiny 20. století
U okna, vpravo nahoře označeno nečitelně tužkou, olej/plátno, 49,5 x 38,5 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |